Misyonumuz

elektrostatik-toz-boya_462Etapsan elektrostatik toz boya olarak misyonumuz, elbette bu işi daha yukarıya taşımak ve bir gün içinde teslim edilecek mal sayısını daha da yukarıya taşıyacak ekipmanlara ve alanlara sahip olmaktır.

Her geçen yapmaya başladığımız bu hedefler artık bizler ile özdeşleşmiş bulunmaktadır.

Bizleri tercih eden firmalar hem öncelikli olarak işimizin kalitesi ile doğrudan ilgilenmekte ve hem de bunun yanı sıra kısa zamanda birçok ürün teslimi yapmamız ile tercihlerini oluşturmaktadırlar.

Bizler elektrostatik toz boya uygulamalarımızda her zaman geri dönüşümleri de düşünerek kaliteli bir işçilik yapmakta ve gelen her ürünün en ince ayrıntısını da değerlendirerek çalışmaları tamamlamaktayız.  Sürekli daha iyiye gitmek için bir yandan son çıkan aletleri incelemek ve olası ve gerekli olan her ekipmanı kendimiz alarak işimiz için sürekli yatırım yapmaktayız.

Eşsiz ve doğru bir boyama olmasını tercih ediyorsanız biler ile iletişime geçiniz ve ürün gruplarınızı tanıtarak bir çalışma yapmamızı isteyiniz. Göreceksiniz ki, şimdiye kadar yapmış olduğunuz tüm iş akışlarınızdan daha farklı ve en önemlisi doğru işçilikli bir ürün teslim alacaksınız.

Etapsan misyon olarak yüklenilen bu yenilikçi ve mükemmeliyetçi işlerine devam edecek ve dolayısı ile de sizler çalışabileceğiniz ve güven duyabileceğiniz bir firma ile tanışma fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bunun için firmamız her zaman sizler ile görüşmeyi heyecan ile bekliyor olacaktır.

Scroll to Top