Otomotiv

elektrostatik-toz-boya_375

Otomotiv alanında yapılacak her türlü elektrostatik toz boya işlemleriniz için güvenle çalışacağınız ve en önemlisi işini en son teknoloji ile yaptığını göreceğiniz Etapsan markası ile sizlere her zaman destek vermeye devam edeceğiz.

Boyama işinde oldukça başarılı olan ve en önemlisi bu işin ana hatlarından olan iyi ekipmanlar ile hizmet veren firmamızda sizlere hem boyama hem de daha sonra fırınlama işlemini yaparak istediğiniz iş akışlarının olmasını sağlıyorlar.

Köklü bir firma olarak hizmet veren kuruluşumuz otomotiv elektrostatik toz boya konusunda oldukça iddialıdır. Püskürttürülerek yapılan ve her kısmına özel olarak işlenen bu boyalar sonrası diğer iş akışları da itina ile devam ediyor. Boya geri kazanım sistemleri ile son teknolojiye ne kadar vakıf olduklarımızı da göstermiş oluyoruz. Gereksiz olarak sıkılan boyalar geri kazandırılır ve sizler çok daha uygun fiyatlar ile işlemlerinizi yaptırmış olursunuz.

Başarılı bir isim ve doğru bir işçilik için kimi seçmeniz gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Hem işlerinizin hızlanması hem de doğru olarak yürümesi için elektrostatik toz boya otomotiv sektöründe de başarılı olan Etapsan firmamız ile ortak çalışma işine girmelisiniz.

Çok fazla rekabet olduğu bu piyasada önemli olan doğru ürün boyama yapabilmek ve sizlere ulaştırmak olacak. Her türlü istekleriniz ve detaylı bilgi için firmamızı ziyaret ediniz ve nasıl bir iş planı içinde olduklarını görünüz. Artık çok daha başarılı bir iş akışı için hedef belli.

Scroll to Top