Ahşap El Oyma Banyo Dolapları

Evimizin en özel yerlerinden biride banyolardır. Banyoların dekorasyonu aslında çok dikkat edilmesi gereken bir konu.

En güzel banyolar için Banyo dolapları evlerimizin olmazsa olmazlarındandır. Bu konuda sizlere yardımcı olmak amacıyla bir yazı hazırladık.

Banyo dolapları bir çok malzememize ev sahipliği yapar, banyolarımızın derli toplu görünmesini sağlar ve modeline göre hoş bir görüntü oluşmasını sağlar.

En yeni ve en şık modelleri kullanarak güzel bir görünüme sahip olabiliriz.  bir model arıyorsanız mutlaka banyonuzdaki diğer dekorlarla uyum sağlamasına dikkat etmeniz gerekir.

klasik tasarımlar, güzel renkler ve bir çok çeşit oluğu için banyo dolabı seçimi yapmak için detaylarda uyum sağlanmalı.

Klasik mobilyalar çok eski dönemlerden beri kullanılmaktadır. Eski dönemlerde mobilyalar ya krallar için özel olarak yapılmış dönemin zengin kesimi tarafından kullanılmıştır.

Bu mobilyalar kısmen birbirinden etkilenmişlerse de her birinin kendine has stil ve özellikleri vardır.Klasik mobilyanın kullanıldığı dönemde ağaç malzemenin çok olması nedeniyle bütün mobilyalar ağaç malzemeden yapılmıştır.

Genellikle meşe, maun, abanoz, ceviz, kayın ve ıhlamur kullanılmıştır.

       Klasik mobilya stili, bugün hala her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, detaylarla şıklığın ve görkemin yakalandığı bir stildir.

Bu parçalarda öne çıkan en önemli özellik ahşap olmasıdır. Geçmişi günümüze taşıyan klasik mobilyalar evlere ve işyerlerine sıcak bir hava katarken; bol oyma, süsleme ve yoğunluklar da sofistike bir zevki evinize taşır.

Bu tarz mobilyaların en önemli özelliği el işçiliğiyle yapılan motifler, süslemeler ve abartılı oymalardır.

Renk ve cilasının seçimi de büyük bir özen ve titizlikle yapılır ki, mobilyaların güzelliği ve özelliği daha da ön plana çıksın.

Bugüne kadar zarafet ve aristokrasiyle birleşen klasik mobilyalar asırlardır önemini ve özelliğini korumuştur.

Tasarımcılarımızın klasik ürünlerden esinlenerek ortaya çıkarttığı çalışmalar, günümüz beğenilerine uyarlanmış ve gelecek nesillere, içinde olduğumuz yüzyılın çizgilerini aktaracak klasmanda üretilmektedir.

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, uzun ömürlü, kalıcı banyolar. İyi bir banyodan beklenilen estetik, fonksiyonellik ve dayanıklılık hepsi bir arada. Klasik banyo mobilyalarının size sağladığı üstün özelliklersizin yaşam mekanınızda hayatı zekli ve mutlu kılacak detaylardandır.

Etapsan firmasıyla yenilikçi tasarımları ve teknolojileri ile banyolarınız, güzel vakit geçireceğiniz mekanlara dönüşüyor. Banyoya her girdiğinizde canlılık, parlaklık, neşe ve alabildiğine özgürlük hissetmenizi sağlayan banyo mobilyaları sunuyoruz.

  • Banyonuzu ahşap el oymasıyla taçlandırın
  • Klasik banyonuzu bütünleyen el oyması banyo dolapları
  • Banyonuzda el oyması ahşabın büyüsünü yaşayın
  • banyonuzda sanatı tarif eden el oyması işçilik
  • banyonuzda sanatı tarif eden el oyması işçilik
Scroll to Top