Hakkımızda

elektrostatik-toz-boya_4792000 yılında elektrostatik toz fırın boya sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız günümüze kadar gelişen teknolojinin takipçisi olmuştur. Elektrostatik toz fırın boya konusunda dünya çapında gelinen noktada paralel takip çalışması içerisindedir. Firma sahibi Erdal köse uzun yıllar mimari vedekorasyon sektörüne verdiği hizmet kalitesini arttırmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Etapsan olarak bizler içinde bulunduğumuz iş akışlarımız için her zaman daha iyisini düşünen ve daha iyi nasıl oluruz? Sorusu için bütün ekip olarak çalışan elektrostatik toz boya firmasıyız. Piyasada yer aldığımız günden bu yana sayısız şirkete ve firmalara hizmet vermiş ve bunun sonucu olarak kendimizi daha çok geliştirme imkânlarını yaratmış bir firma olarak şunu rahatlıkla diyebiliriz ki, bizimle çalıştığınız için asla pişman olmayacaksınız.

Birçok farklı ürün grupları için verdiğimiz hizmetler, hem geniş bir kesime yardımcı olmakta ve yeni iş akışları için çalışmalar yaparak daha fazla kişiye ve firmaya ulaşma niyetindeyiz. Boyama yaptığımız alanlarımız her zaman olması gerektiği kriterde olup, aldığımız her işi başarı ile sonuçlandırıp tekrar teslim ederek yeni iş akışlarımıza doğru yöneliriz.

Etapsan için söylenecek ve bizi tasvir edecek birkaç kelime varsa onlardan biri de son sistem teknoloji ile iş aşkı olarak tanımlanabilir. Bizler işimizi severek yapıyor ve sizlere her alanda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gerek boyalarımızın kalitesi gerekse yapmış olduğumuz boyama iş akışları ile sorunsuz ve sizlerin ürünlerinin değerlerini bir kat daha arttıracak çalışmalara öncelik veriyoruz. Hem ürünlerinizin değeri artsın hem de boyama işlemleri ile kullanım kalitesi yükselsin diye düşünüyorsanız firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Detaylı tüm bilgileri edinmek için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Çalışma alanı

Scroll to Top