Makine Sanayi

Makine sanayi ürünleriniz için hizmet alacağınız Etapsan firmamız sizlere son derece kaliteli bir işçilik sunacak ve tüm parçalarınızı en iyi işçilik ile boyuyor olacaklar. Özellikle boyutları ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz her ürün için hizmet alabileceksiniz. Ürünleri tam olarak ve her tarafını eşit şekilde boyamak için geliştirilen birçok ekipman firmamız da bulunmakta ve bunlar ile çok başarılı işler çıkarmaktayız

Makine sanayi sektöründe çok önemli bir nokta olarak bilinen elektrostatik toz boyama işi ile artık sizler çok daha başarılı sonuçlar alacaksınız. Sürekli çalışabileceğiniz ve neticesinde her işinizi tam anlamı ile teslim alacağınız bu iş akışı sonrasında en zorlu olan etaplardan biri daha bitmiş olacak.

Makine sanayide kullanılacak olan boyama işlemi özel tabancalar ile yapılır ve son derece ince bir çizgi ile tek tek işlenir. Tüm bunlar sizin hem kusursuz bir ürün almanızı sağlar hem de yıllarda başarı ile kullanılan bir boya haline gelir. Daha sonrasında pişirme fırınlarında boyayı iyice içine hapseden bu ürünler ile sizlerde makina sanayi kısmında aradığınız en iyi firmayı bulmuş olacaksınız.

Temiz ve en önemlisi olması gerektiği gibi bir iş akışı ile karşılaşmak istiyorsanız ilk tercihiniz mutlaka Etapsan olmalıdır. Her konuda yardım alabilir ve  elektrostatik toz boya  işinde işini en iyi yapan firmalardan biri ile tanıştığınızı görmüş olursunuz.

Scroll to Top